Duhový svět je ideálním místem pro výlety mateřských škol

Vydejte se s vaši třídou za novými zážitky do zábavního parku Duhový svět, kde zažijete spoustu zábavy, dobrodružství a mnoho překvapení. Duhový svět je zábavními a bezpečnými herními prvky přizpůsoben dětem předškolního věku. Schopnostem předškoláků odpovídá také hra Duhová kapka. Jedná se o zábavně pohádkovou hru se zaměřením na ochranu životního prostředí. Děti při pobytu v parku zapojují vlastní pohyb, sílu, podporují vzájemnou spolupráci v kolektivu a v neposlední řadě podněcují svou fantazii. Rádi pro Vás zajistíme také občerstvení, dopravu, případně ubytování.

Zvýhodněná cena 160 Kč / dítě

V ceně vstupného do Duhového světa je i pohádková hra o víle Permíně. Všechny děti získají za svou snahu a odvahu při záchraně víly Permíny z tajemné komnaty krásný dárek – originální medaili víly Permíny, který je pro děti velkou motivací. Hru děti hrají s vlastním doprovodem – max. 10 dětí na 1 dospělý doprovod.

Exkurze do výroby

Výroba tlumičů s vlastním vývojem, včetně servisních a opravárenských služeb, započala v roce 1983. Díky technickému know-how a moderním technologiím pro strojní obrábění se společnost stala dominantním dodavatelem nejen hydraulických tlumičů pro veškerá kolejová vozidla, ale i výrobcem přesných strojních součástí. Základní výrobní program tvoří pět typových řad hydraulických tlumičů, kterými je možno pokrýt kompletně veškeré požadavky na tlumení podvozků kolejových vozidel. Jednotlivé výrobkové řady se od sebe liší jak svým použitím, tak i užitnými vlastnostmi.

Všechny tlumiče jsou vyráběny stavebnicovým způsobem s velkou škálou rozměrů, požadovaných tlumicích sil a koncových úchytových prvků na vozidlo. Kromě uvedených základních pěti typových řad má firma ve svém výrobním programu i speciální tlumiče, vhodné i pro extrémně nízké zástavby podvozků nízkopodlažních tramvají nebo tlumiče s inteligentní funkcí určování své přesné polohy pohybu pístnice v reálném čase, které zároveň dokážou komunikovat s řídící jednotkou kolejového vozidla. Exkurze s názvem „Jak se rodí tlumič“ je přizpůsobena věku a zaměření účastníků. Program začíná úvodní prezentací, následuje prohlídka provozů se závěrečným malým kvízem. Pro děti z MŠ je prezentace vyprávěna pohádkovou formou a při návštěvě výroby mají děti za úkol poznávat jednotlivé stroje.

Doba trvání exkurze: 45 min. Cena exkurze: 40 Kč/os.

Více informací o školních výletech, rezervace termínů

Gabriela Turinská
546 492 219
724 380 529
Důležité sdělení
Zůstaňte s námi v kontaktu a nepropásněte novinky a akce permonia!
Odesláním emailu poskytujete souhlas v souladu s pravidly GDPR.