Časté otázky

Pro koho je Permonium určeno?

Pro všechny věkové kategorie a cílové skupiny. Své si v něm najde rodina s malými dětmi předškolního věku, i parta studující mládeže, dospělých kamarádů nebo pracovní kolektivy. S ohledem na rozmanitost cílových skupin má interaktivní hra Magic Permon tři úrovně náročnosti pro všechny věkové kategorie. Stačí umět číst, být pozorný a v dobré kondici. Důležitá je jen podmínka, že děti do 15 let mají vstup do parku umožněn pouze s doprovodem dospělé osoby. Návštěva seniorů v Permonium také není ničím výjimečným a díky tomu, že těžní věž je bezbariérová a vybavená panoramatickým výtahem, si na své přijdou i osoby ZTP.

Je u Permonia možnost parkování?

Kdo se pozorně zadívá na mapu Permonia, parkoviště u hlavní brány najde jistě hned. Parkování je pro návštěvníky bezplatné.

Dají se v Permoniu uplatnit rodinné pasy?

Ano. Při předložení rodinného pasu poskytujeme slevu na rodinné vstupné.

Je možné v Permoniu uspořádat firemní akci?

Samozřejmě! Nejen areál, ale i tým Permonia je na to připraven po všech stránkách. Dokážeme zabezpečit všechno od prostor na školení a přednášky, až po odreagování a zábavu po náročném dni. Napište nám, jak si Vaši firemní akci představujete! Společně najdeme to nejlepší řešení.

Je možné navštívit Permonium se školním výletem?

Určitě! Permonium se stalo vyhledávanou destinací pro školní výlety a akce. Díky široké využitelnosti atrakcí Permonia a poutavosti hry Magic Permon zde všechny věkové kategorie dětí čeká zábava na několik hodin. Jelikož u aktivit na čerstvém vzduchu mladí vyhládnou, jsme připraveni školním akcím zabezpečit i obědy a ostatní potřebné občerstvení i zázemí. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme vybrat ten správný program pro dětský kolektiv.

Jak je to s kočárky?

Park Permonium® je přístupný s kočárkem pouze částečně a to v jeho horní části (Důlní jezero, Těžní věž a okolí). Kočárek je možno umístit na pokladně (a dále pokračovat např. s nosítkem pro děti). Prostor parku Duhový svět je s kočárkem přístupný.

Je možný vstup se psem?

Bohužel, pokud plánujete návštěvu našeho parku, své čtyřnohé miláčky neberte s sebou. Děkujeme za pochopení.

Je možná úhrada platební kartou?

Ano je.

Jsou lanové aktivity součástí základní vstupu do parku?

V základním vstupném nejsou lanové aktivity obsaženy. Lanové aktivity jsou součástí interaktivní hry Magic permon II. úrovně pro děti od 10 let a interaktivní hry Magic permon III. úrovně. Ostatní návštěvníci si však mohou lanové aktivity dokoupit. Návštěvníci lanových aktivit musí mít min. 10 let a 140 cm. Salpóna – sjezd lanovkou z těžní věže min. od 12 let a 140 cm.

Lze vstupné zakoupit online?

Ano, na webových stránkách Permonia

https://www.permonium.cz/vstupenky/

Důležité sdělení
Zůstaňte s námi v kontaktu a nepropásněte novinky a akce permonia!
Odesláním emailu poskytujete souhlas v souladu s pravidly GDPR.